Info pl

Zbadaj się! Bezpłatnie i anonimowo.
Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny przy ul. Piotrkowskiej 5
to miejsce przyjazne i dyskretne. Nasze doświadczenie pokazuje, że niewiele osób wie o możliwości bezpłatnego i anonimowego testowania w PKD.
Gwarantujemy pełne wsparcie i brak oceniania. Pamiętaj, że wczesne wykrycie wirusa to większe szanse na normalne życie.
Zgłoś się na badanie.
PKD czynny jest w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16:00 -18:45
Po więcej informacji wejdź na www.zbadajsiekotku.pl

Czy wiesz, że…
W Punkcie Konsultacyjno-Diagnostycznym możesz wykonać bezpłatny i anonimowy test na obecność HIV, HCV i kiłę? Jeżeli miałaś/miałeś sytuację ryzykowną (kontakt płciowy bez
zabezpieczenia, przerwanie ciągłości skóry niesterylną igłą bądź innym narzędziem), zgłoś się do PKD przy ulicy Piotrkowskiej 5 i wykonaj test. Punkt oferuje pełne wsparcie przez całą wizytę, jak i po otrzymaniu pozytywnego wyniku testu. Pamiętaj, że szybkie wdrożenie terapii niweluje ryzyko dalszych zakażeń i umożliwia normalne życie.
Po więcej informacji wejdź na www.zbadajsiekotku.pl
W Polsce zwiększa się liczba osób zakażonych HIV. Zbadaj się bezpłatnie i anonimowo. Osoby żyjące z HIV, które szybko rozpoczynają terapię i nie przerywają jej, osiągają wiremię
niewykrywalną, co jest skuteczną profilaktyką zakażeń ich partnerek i partnerów seksualnych.
Zgłoś się do PKD i wykonaj test.
Więcej informacji na www.zbadajsiekotku.pl

Zrób badanie w kierunku HIV. Anonimowe i bezpłatne testy wykonasz w PKD.
Jeżeli miałeś/miałaś sytuację ryzykowną, a obawiasz się zostawienia swoich danych osobowych w placówce opieki zdrowotnej, zgłoś się do Punktu Konsultacyjno-Diagnostycznego. Nasi pracownicy zadbają o dyskrecję i przyjazną atmosferę!
PKD przy Łódzkim Centrum Medycyny Specjalistycznej ul. Piotrkowska 5 w Łodzi.
Godziny otwarcia: poniedziałki, środy, piątki w godzinach 16:00-18:45.
HIV to nie wyrok. Wczesne wykrycie choroby i wdrożenie leczenia daje możliwość normalnego życia i zabezpiecza Twoich partnerów przed zakażeniem.
Dowiedz się, gdzie możesz wykonać bezpłatny, anonimowy test. Uzyskaj wsparcie doświadczonych doradców. Przełam lęk i zadbaj o swoją przyszłość.
Dodatkowe informacje znajdziesz na www.zbadajsiekotku.pl